Plenerowa sesja ciążowa Oława

Ulubioną porą na plenerowe sesje ciążowe zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim przy słonecznej pogodzie są okolice złotej godziny. Jest to czas przed wschodem lub zachodem słońca. Światło jest wtedy miękkie, ma ciepłą barwę, cienie są długie a wszystko dookoła wydaje się być ozłocone. Niestety na pogodę nie mamy wpływu i czasem trzeba wybrać inne pory dnia. Tak też było podczas sesji z Wiktorią.

Spotkanie w samo południe. Słoneczne południe. Czyli słońce jest wysoko, razi, tworzy ostre cienie. Jaki jest na to sposób? Trzeba się przed nim chować więc miejsce na plener musiało mieć zacienione obszary.
Wiktoria w sukienkach i kapeluszu, które bezpłatnie wypożyczam do sesji. Wiem, że nie każda przyszła mama ma sukienki więc posiadam mobilną garderobę. Ze względu na ich krój można je wykorzystać nie tylko podczas sesji ciążowych.

Sesja ciążowa – podobają Ci się takie zdjęcia?

Jeśli tak, to chętnie porozmawiam o sesji dla Ciebie. Wystarczy, że zostawisz namiary, korzystając z formularza na dole strony. Porozmawiajmy i sprawdźmy, czy będą nam obu pasować terminy. Do zobaczenia!