Sesja w studio w domowym stylu

Sesja w studio w domowym stylu

Sesja noworodkowa, rodzinna, roczkowa, kobieca czy pary w pięknie zaaranżowanym, przestrzennym (ma 70 metrów) i jasnym studio we Wrocławiu na ul. Robotniczej. Z dostępnym parkingiem.

W domowym, luźnym stylu i neutralnych kolorach. Jest łóżko, kanapa, huśtawka – tam powstają Wasze rodzinne lub kobiece kadry.

Możemy tu wykonać sesję noworodkową z rodzicami, ciążową, sesję ze starszymi dziećmi, sesję par czy kobiecą a także wielopokoleniową. Natomiast w okresie wiosny/Wielkanocy oraz przed Bożym Narodzeniem aranżacja się zmienia i realizuję tam mini sesje.

Nasze spotkanie ma lifestylowy, luźny charakter – Ważni jesteście Wy – Wasze relacje i emocje a zdjęcia pozwolą je zatrzymać już na zawsze.

Pod galerią zdjęć ze studia znajdziesz dostępne pakiety. Aranżacja może się zmieniać pod kątem dodatków.

Cennik sesji w studio

Mini

10 zdjęć w wersji cyfrowej

10 wydruków na jedwabnym papierze 13x18cm (ze zdjęć wybranych w formie cyfrowej)

czas trwania sesji do 50 minut

dokupienie dodatkowego ujęcia 40zł/szt.

450,-

Standard

20 zdjęć w wersji cyfrowej

20 wydruków na jedwabnym papierze 13x18cm (ze zdjęć wybranych w formie cyfrowej)

czas trwania sesji do 50 minut

dokupienie dodatkowego ujęcia 40zł/szt.

wirtualna galeria zdjęć online do podzielenia się z bliskimi (na 3 mies.)

650,-

Pod studiem dostępny jest bezpłatny parking z miejscami wyznaczonymi dla Artwork.

W studio przebywamy w obuwiu zmiennym, w skarpetkach lub boso. Proszę o punktualność, ponieważ studio wynajmowane jest na określone godziny.

Zdjęcia zostają poddane autorskiej obróbce graficznej a wydruki wykonywane są dla Ciebie w laboratorium dla fotografów tak aby dostarczyć Ci najwyższą jakość.

Po sesji otrzymujesz link do prywatnej galerii ze zdjęciami aby wybrać swoje ulubione zdjęcia z kilkudziesięciu ujęć (wysyłam go do 14 dni od dnia sesji).  Wszystkie zdjęcia do wyboru są już poddane obróbce.

Istnieje możliwość dokupienia większej liczby odbitek oraz zamówienia albumów.

Rezerwując termin sesji zapoznaj się z regulaminem.

Przykładową sesję w studio zobaczysz tutaj:

Co mówią moje klientki i klienci?

"(...) profesjonalizm i przyjazna atmosfera!"

Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiam!

Agata, Oława

"(...) zachwyceni atmosferą i efektami!"

Dagmara wykonała nam zdjęcia nowonarodzonej córeczki oraz rodzinne. Byliśmy zachwyceni atmosferą i efektami sesji!

Krishani, Oława

"Super efekty i atmosfera!"

Sesje z Dagmarą Pajkert to czyste złoto!? Podczas mojej pierwszej, profesjonalnej sesji czułam się bardziej komfortowo, niż kiedy podczas wyjazdów ktoś znajomy robi zdjęcia. Efekty są super, atmosfera i zaangażowanie na 5!

Ola, Oława

Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Zapytaj o sesję

Chętnie odpowiem na Twoje pytania o sesję fotograficzną, umówimy dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!