Albumy i odbitki

Albumy i odbitki

Twoje wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę. Wersje papierowe Twoich zdjęć w postaci albumów czy odbitek są uwieńczeniem sesji i okazją do wspólnego powspominania tych wyjątkowych chwil.

To także piękny prezent dla bliskich. Dla rodziców, dla dziadków.

Odbitki i albumy zamawiam dla Ciebie w profesjonalnym laboratorium obsługującym wyłącznie fotografów tak aby dostarczyć Ci najlepszą jakość i odwzorowanie kolorów.

Odbitki na jedwabistym eleganckim papierze dołączam do każdego z pakietów starannie je pakując.

Można również zamówić dodatkowe odbitki dla bliskich w formatach:

10×15 – 0,80zł

13×18 – 1,80zł

15×21 – 2,00zł

Albumy w welurowej oprawie i sztywnymi kartami (10 kart-20 stron)

Jest prezentem dla Ciebie przy wyborze pakietu Premium, w przypadku innych pakietów:

20×20 cm – 250zł

25×25 -350zł

  • dodatkowe 2 strony – 15zł
  • grawer – 30zł

Co mówią klientki po otrzymaniu zdjęć?

Sesje z Dagmara Pajkert to czyste złoto!🥰 zrobiła mi moją pierwszą profesjonalną sesję, i okazało się że podczas zdjęć czułam się bardziej komfortowo niż kiedy podczas wyjazdów ktoś bliski / znajomy robi zdjęcia. Zdjęcia są super, atmosfera i zaangażowanie były na 5. Bardzo podoba mi się też naturalność na tych zdjęciach. Dagmara potrafi dostrzec i „wyciągnąć” to co najważniejsze📸😍

Ola, Oława

Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiam!

Agata, Oława

Miałam okazję uczestniczyć w sesjach zdjęciowych, u różnych fotografów i z czystym sumieniem polecam Panią Dagmarę. W sesji uczestniczyły również dzieci, do których Pani Dagmara miała wiele cierpliwości i spokoju. Czuć ogrom ciepła i zaangażowania, co wpływa na to że znika dystans, a sesja przebiega w miłej, przyjemnej atmosferze. Po otrzymaniu zdjęć, byłam zachwycona naturalnością fotografii. Dziś nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym.

Monika, Oława
Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.