Albumy i odbitki

Albumy i odbitki

Twoje wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę. Wersje papierowe Twoich zdjęć w postaci albumów czy odbitek są uwieńczeniem sesji i okazją do wspólnego powspominania tych wyjątkowych chwil.

To także piękny prezent dla bliskich. Dla rodziców, dla dziadków.

Odbitki i albumy zamawiam dla Ciebie w profesjonalnym laboratorium obsługującym wyłącznie fotografów tak aby dostarczyć Ci najlepszą jakość i odwzorowanie kolorów.

ODBITKI na jedwabistym eleganckim papierze dołączam do każdego z pakietów starannie je pakując.

Można również zamówić dodatkowe odbitki dla bliskich w formatach:

10×15 – 1,00zł

13×18 – 2,00zł

15×21 – 2,40zł

ALBUM EKO

Album w jednym miejscu zamyka Wasze najpiękniejsze wspomnienia. Jest idealną pamiątką z sesji rodzinnych czy świątecznych a także z reportażu z chrztu, komunii, roczku itp. – zarówno dla Ciebie jak i w prezencie czy podziękowaniu dla najbliższych (np. dziadków, chrzestnych).

Sztywne karty i okładka, piękna jakość wydruku, rozmiar 20x20cm

EKO ALBUM – cennik

3 rozkładówki (6 stron) – 90zł

5 rozkładówek (10 stron) – 120zł

Albumy w welurowej oprawie i sztywnymi kartami (10 kart-20 stron)

Jest prezentem dla Ciebie przy wyborze pakietu Premium, w przypadku innych pakietów:

20×20 cm – 280zł

25×25 -380zł

  • dodatkowe 2 strony – 15zł
  • grawer – 30zł

Grawer daje możliwość spersonalizowania Twojego albumu. Jest możliwość wykorzystania dwóch linijek tekstu (do 25 znaków, w tym spacje), z różnymi czcionkami do wyboru. Odstęp pomiędzy liniami tekstu jest stały.

Co mówią moje klientki i klienci?

"Ogrom ciepła i zaangażowania"

Miałam okazję uczestniczyć w sesjach zdjęciowych u różnych fotografów i z czystym sumieniem polecam Dagmarę. Czuć ogrom ciepła i zaangażowania. Dystans znika, a sesja przebiega w miłej, przyjemnej atmosferze. Zachwyciła mnie naturalność fotografii. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym.

Monika, Oława

"Super efekty i atmosfera!"

Sesje z Dagmarą Pajkert to czyste złoto!🥰 Podczas mojej pierwszej, profesjonalnej sesji czułam się bardziej komfortowo, niż kiedy podczas wyjazdów ktoś znajomy robi zdjęcia. Efekty są super, atmosfera i zaangażowanie na 5!

Ola, Oława

"(...) profesjonalizm i przyjazna atmosfera!"

Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiam!

Agata, Oława

Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Zapytaj o sesję

Chętnie odpowiem na Twoje pytania o sesję fotograficzną, umówimy dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!