O mnie

O mnie

Miło Cię widzieć!

Rozsiądź się wygodnie a ja przekażę Ci kilka ważnych dla Ciebie i Twoich wspomnień informacji :).

Mam na imię Dagmara i to ze mną spotykasz się na Twojej sesji.

❤ Uwieczniam na zdjęciach to, co dla Ciebie ważne

❤ Naturalnie i na zawsze

❤ Na luzie, z uśmiechem, bez spiny 😉

Fotografuję nie tylko Ciebie i Twoich bliskich ale przede wszystkim emocje, uczucia i to kim jesteście. Dla mnie ładne obrazki bez emocji są tylko…ładnymi obrazkami. I tyle ;). To emocje nadają im sens. To przy takich zdjęciach będziecie się wzruszać po latach. I takie zdjęcia Wam robię.

Prywatnie jestem mamą i żoną ❤. Z wykształcenia dziennikarką i marketingowcem. Uwielbiam słodycze (o zgrozo!), lubię notować i planować tak tradycyjnie – z kartką i długopisem. Najlepiej czuję się w otoczeniu natury. Pola, lasy, łąki, góry to moje klimaty.

Fotografuję w Twoim domu, w plenerze a w przypadku sesji biznesowych/wizerunkowych w Twoim miejscu pracy – biurze, gabinecie itp. Jest również możliwość wynajęcia apartamentu do sesji.

Zdjęcia, które Ci dostarczam zostają poddane autorskiej obróbce graficznej. Wydruki wykonywane są dla Ciebie w laboratorium dla fotografów tak aby dostarczyć Ci najwyższą jakość.

kobieta fotograf oława wrocław

Spotkamy się podczas sesji:

 • rodzinnych (ciążowych, noworodkowych, dziecięcych itp.)
 • biznesowych/wizerunkowych (w Twoim miejscu pracy.biurze/gabinecie itp.)
 • kobiecych lub męskich
 • par
 • z okazji ważnych dla Was uroczystości i chwil (takich jak chrzty, komunie, śluby, uroczystości rodzinne, urodziny, wieczory panieńskie itp.)
 • produktowych (na stronę www, bloga, fanpage, instagram)

Jestem Twoim fotografem, na zdjęciach zapisuję Twoją piękną historię:

 • zatrzymuję w kadrach Wasze emocje i uczucia – to, co jest ponadczasowe
 • sesja to miło spędzony, swobodny czas
 • nie musicie umieć pozować 
 • jestem mamą więc Was rozumiem i wspieram – ze wszystkimi sytuacjami na sesji rodzinnej sobie poradzimy 
 • doradzam Wam w kwestii przygotowania do sesji, ubioru itp.
 • wysyłam Wam zdjęcia w galerii internetowej
 • przekazuję Wam odbitki wysokiej klasy

Gdzie jestem dla Ciebie w sieci?

Znajdziesz mnie również na instagramie oraz na fanpage na FB. Zapraszam do obserwowania :)

Opinie klientów

„Miałam okazję uczestniczyć w kilku sesjach zdjęciowych, u różnych fotografów, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Dagmare. Współpraca jest na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Pani Dagmara wykonuje swoją pracę z pełną starannością, dokładnością. Podczas sesji uczestniczyły również dzieci, do których Pani Dagmara miała wiele cierpliwości i spokoju. Czuć ogrom ciepła i zaangażowania, co wpływa na to że znika dystans, a sesja przebiega w miłej, przyjemnej atmosferze. Po otrzymaniu zdjęć, byłam zachwycona naturalnością fotografii. Dziś nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym.”

Monika, Oława

„Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiamy”

Agata, Oława

„Sesje z Dagmara Pajkert to czyste złoto!🥰 zrobiła mi moją pierwszą profesjonalną sesję, i okazało się że podczas zdjęć czułam się bardziej komfortowo niż kiedy podczas wyjazdów ktoś bliski / znajomy robi zdjęcia. Zdjęcia są super, atmosfera i zaangażowanie były na 5. Bardzo podoba mi się też naturalność na tych zdjęciach. Dagmara potrafi dostrzec i „wyciągnąc” to co najważniejsze📸😍

Ola, Oława

Jeżeli masz pytania odnośnie sesji to zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem.

Do zobaczenia!

Co mówią klienci po otrzymaniu zdjęć?

Dagmara wykonała nam zdjęcia nowonarodzonej córeczki oraz rodzinne. Byliśmy zachwyceni atmosferą i efektami sesji

Krishani, Oława

Sesje z Dagmara Pajkert to czyste złoto!🥰 zrobiła mi moją pierwszą profesjonalną sesję, i okazało się że podczas zdjęć czułam się bardziej komfortowo niż kiedy podczas wyjazdów ktoś bliski / znajomy robi zdjęcia. Zdjęcia są super, atmosfera i zaangażowanie były na 5. Bardzo podoba mi się też naturalność na tych zdjęciach. Dagmara potrafi dostrzec i „wyciągnąć” to co najważniejsze📸😍

Ola, Oława

Pełny profesjonalizm. Niesamowita energia Dagmary. Polecam zdecydowanie!

Jakub, Oława
Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.