O mnie

O mnie

Miło Cię widzieć!

Rozsiądź się wygodnie a ja przekażę Ci kilka ważnych dla Ciebie i Twoich wspomnień informacji :).

Mam na imię Dagmara i to ze mną spotykasz się na Twojej sesji.

❤ Uwieczniam na zdjęciach to, co dla Ciebie ważne

❤ Naturalnie i na zawsze

❤ Na luzie, z uśmiechem, bez spiny ?

Fotografuję nie tylko Ciebie i Twoich bliskich ale przede wszystkim emocje, uczucia i to kim jesteście. Dla mnie ładne obrazki bez emocji są tylko…ładnymi obrazkami. I tyle ;). To emocje nadają im sens. To przy takich zdjęciach będziecie się wzruszać po latach. I takie zdjęcia Wam robię.

Prywatnie jestem mamą i żoną ❤. Z wykształcenia dziennikarką i marketingowcem. Uwielbiam słodycze (o zgrozo!), lubię notować i planować tak tradycyjnie – z kartką i długopisem. Najlepiej czuję się w otoczeniu natury. Pola, lasy, łąki, góry to moje klimaty.

Fotografuję w Twoim domu, w plenerze a w przypadku sesji biznesowych/wizerunkowych w Twoim miejscu pracy – biurze, gabinecie itp. Jest również możliwość wynajęcia apartamentu do sesji.

Zdjęcia, które Ci dostarczam zostają poddane autorskiej obróbce graficznej. Wydruki wykonywane są dla Ciebie w laboratorium dla fotografów tak aby dostarczyć Ci najwyższą jakość.

kobieta fotograf oława wrocław

Spotkamy się podczas sesji:

 • rodzinnych (ciążowych, noworodkowych, dziecięcych itp.)
 • biznesowych/wizerunkowych (w Twoim miejscu pracy.biurze/gabinecie itp.)
 • kobiecych lub męskich
 • par
 • z okazji ważnych dla Was uroczystości i chwil (takich jak chrzty, komunie, śluby, uroczystości rodzinne, urodziny, wieczory panieńskie itp.)
 • produktowych (na stronę www, bloga, fanpage, instagram)

Jestem Twoim fotografem, na zdjęciach zapisuję Twoją piękną historię:

 • zatrzymuję w kadrach Wasze emocje i uczucia – to, co jest ponadczasowe
 • sesja to miło spędzony, swobodny czas
 • nie musicie umieć pozować 
 • jestem mamą więc Was rozumiem i wspieram – ze wszystkimi sytuacjami na sesji rodzinnej sobie poradzimy 
 • doradzam Wam w kwestii przygotowania do sesji, ubioru itp.
 • wysyłam Wam zdjęcia w galerii internetowej
 • przekazuję Wam odbitki wysokiej klasy

Gdzie jestem dla Ciebie w sieci?

Znajdziesz mnie również na instagramie oraz na fanpage na FB. Zapraszam do obserwowania :)

Opinie klientów

„Miałam okazję uczestniczyć w kilku sesjach zdjęciowych, u różnych fotografów, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Dagmare. Współpraca jest na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Pani Dagmara wykonuje swoją pracę z pełną starannością, dokładnością. Podczas sesji uczestniczyły również dzieci, do których Pani Dagmara miała wiele cierpliwości i spokoju. Czuć ogrom ciepła i zaangażowania, co wpływa na to że znika dystans, a sesja przebiega w miłej, przyjemnej atmosferze. Po otrzymaniu zdjęć, byłam zachwycona naturalnością fotografii. Dziś nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym.”

Monika, Oława

„Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiamy”

Agata, Oława

„Sesje z Dagmara Pajkert to czyste złoto!? zrobiła mi moją pierwszą profesjonalną sesję, i okazało się że podczas zdjęć czułam się bardziej komfortowo niż kiedy podczas wyjazdów ktoś bliski / znajomy robi zdjęcia. Zdjęcia są super, atmosfera i zaangażowanie były na 5. Bardzo podoba mi się też naturalność na tych zdjęciach. Dagmara potrafi dostrzec i „wyciągnąc” to co najważniejsze??

Ola, Oława

Jeżeli masz pytania odnośnie sesji to zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem.

Do zobaczenia!

Co mówią moje klientki i klienci?

"Ogrom ciepła i zaangażowania"

Miałam okazję uczestniczyć w sesjach zdjęciowych u różnych fotografów i z czystym sumieniem polecam Dagmarę. Czuć ogrom ciepła i zaangażowania. Dystans znika, a sesja przebiega w miłej, przyjemnej atmosferze. Zachwyciła mnie naturalność fotografii. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym.

Monika, Oława

"Swoboda i jednocześnie energia!"

Pełny profesjonalizm. Niesamowita energia Dagmary i swobodna atmosfera podczas sesji. Polecam zdecydowanie!

Jakub, Oława

"Super efekty i atmosfera!"

Sesje z Dagmarą Pajkert to czyste złoto!? Podczas mojej pierwszej, profesjonalnej sesji czułam się bardziej komfortowo, niż kiedy podczas wyjazdów ktoś znajomy robi zdjęcia. Efekty są super, atmosfera i zaangażowanie na 5!

Ola, Oława

Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Zapytaj o sesję

Chętnie odpowiem na Twoje pytania o sesję fotograficzną, umówimy dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!