Voucher na sesję

Voucher na sesję

Prezent w postaci emocji i wspomnień jest najcenniejszy. Rzeczy materialne mają określoną trwałość – emocje i pamięć są na zawsze.

Voucher jest idealnym prezentem na każdy rodzaj sesji – na sesję ciążową jako prezent na babyshower, na sesję noworodkową dla przyszłych rodziców, roczek, sesję kobiecą itp.

Zaproszenie na sesję jest ważne rok od momentu zakupu a termin (z kilkutygodniowym wyprzedzeniem) rezerwują obdarowani.

Cena vouchera to cena sesji z dostępnych pakietów oraz koszt wysyłki (+17zł – paczkomat lub kurier inpost)

Co mówią moje klientki i klienci?

"Ogrom ciepła i zaangażowania"

Miałam okazję uczestniczyć w sesjach zdjęciowych u różnych fotografów i z czystym sumieniem polecam Dagmarę. Czuć ogrom ciepła i zaangażowania. Dystans znika, a sesja przebiega w miłej, przyjemnej atmosferze. Zachwyciła mnie naturalność fotografii. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym.

Monika, Oława

"Swoboda i jednocześnie energia!"

Pełny profesjonalizm. Niesamowita energia Dagmary i swobodna atmosfera podczas sesji. Polecam zdecydowanie!

Jakub, Oława

"(...) profesjonalizm i przyjazna atmosfera!"

Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiam!

Agata, Oława

Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Zapytaj o sesję

Chętnie odpowiem na Twoje pytania o sesję fotograficzną, umówimy dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!