Voucher na sesję

Voucher na sesję

Prezent w postaci emocji i wspomnień jest najcenniejszy. Rzeczy materialne mają określoną trwałość – emocje i pamięć są na zawsze.

Voucher jest idealnym prezentem na każdy rodzaj sesji – na sesję ciążową jako prezent na babyshower, na sesję noworodkową dla przyszłych rodziców, roczek, sesję kobiecą itp.

Zaproszenie na sesję jest ważne rok od momentu zakupu a termin (z kilkutygodniowym wyprzedzeniem) rezerwują obdarowani.

Cena vouchera to cena sesji z dostępnych pakietów oraz koszt wysyłki (+15zł – paczkomat lub kurier inpost)

Jak się czują klientki i klienci podobni do Ciebie, po otrzymaniu wykonanych zdjęć?

Pełny profesjonalizm. Niesamowita energia Dagmary. Polecam zdecydowanie!

Jakub, Oława

Sesje z Dagmara Pajkert to czyste złoto!🥰 zrobiła mi moją pierwszą profesjonalną sesję, i okazało się że podczas zdjęć czułam się bardziej komfortowo niż kiedy podczas wyjazdów ktoś bliski / znajomy robi zdjęcia. Zdjęcia są super, atmosfera i zaangażowanie były na 5. Dagmara potrafi dostrzec i „wyciągnąć” to co najważniejsze📸😍

Ola, Oława

Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiam!

Agata, Oława
Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.