Sesja rodzinna lifestyle

Sesja rodzinna lifestyle

Fotografia lifestyle to naturalność, emocje i uczucia. To Wasz czas, Wasze wspólne chwile, które zatrzymam na fotografiach. Nie musicie pozować. Bądźcie ze sobą i dla siebie. Niech to będzie sesja dla Was i o Was. Róbcie to co lubicie – gracie w planszówki? Wyciągnijcie je na sesję. Może lubicie wspólne gotowanie lub pieczenie? Przenosimy się do kuchni :). Niech to będzie Wasz fajny czas!

Sesje rodzinne możemy wykonać w plenerze albo w Waszych domach. Na sesje plenerowe zapraszam Was w miejsca, które starannie wyszukuję i dobieram do Waszych potrzeb. Miejsca spokojne, bez tłumów ludzi, tak, żebyście mogli poczuć się swobodnie. Po prostu idziemy na spacer :). Pora roku nie ma znaczenia – choć najczęściej wykonuje się je wiosną latem lub jesienią. Jednak zimą też potrafi być pięknie!

Sesje domowe są naprawdę wyjątkowe. Przeglądając zdjęcia sprzed lat, z dzieciństwa, które budzą w Was najwięcej emocji? U mnie te z bliskimi mi osobami, rodzicami, dziadkami. Z mojego domu rodzinnego, domu dziadków. To są nasze najpiękniejsze pamiątki, które po latach nabierają zupełnie innego znaczenia.

Fotografia rodzinna lifestyle domowa i plenerowa – Oława, Wrocław, Jelcz-Laskowice, Siechnice, Brzeg i okolice.

Zdjęcia rodzinne mają ogromną wartość. To są pamiątki dla Was, Waszych dzieci a potem wnuków i każdego kolejnego pokolenia. Możemy je wykonać w plenerze ale też w Waszych domach. Tam gdzie Wasze miejsca bo tam są największe emocje i uczucia. Wasze życie. Po latach spojrzycie na te fotografie z sentymentem a Wasze dzieci będą miały piękną pamiątkę z domu rodzinnego. Uważacie, że Wasz dom nie jest idealny? Jest. Bo jest Wasz. A to czy meble są stare czy nowe, czy mieszkanie małe czy duże nie ma znaczenia. Najważniejsze są uczucia.

Sesja rodzinna- cennik pakietów (obowiązuje w przypadku rezerwacji do 31.01.2023, sesja może odbyć się w późniejszym terminie)

Mini

10 zdjęć w wersji elektronicznej

10 wydruków na jedwabnym papierze 13x18cm

czas trwania sesji do 1h

dokupienie dodatkowego ujęcia 30zł/szt.

350,-

Standard

20 zdjęć w wersji elektronicznej

20 wydruków na jedwabnym papierze 13x18cm

czas trwania sesji do 1,5h

dokupienie dodatkowego ujęcia 30zł/szt.

wirtualna galeria zdjęć online dla bliskich

550,-

Premium

50 zdjęć w wersji elektronicznej

50 wydruków na jedwabnym papierze 13x18cm

czas trwania sesji do 2h

dokupienie dodatkowego ujęcia 20zł/szt.

wirtualna galeria zdjęć online dla bliskich

album w rozmiarze 20x20cm w welurowej oprawie, 10 sztywnych kart o wartości 300zł

1250,-

Zdjęcia zostają poddane autorskiej obróbce graficznej a wydruki wykonywane są dla Ciebie w laboratorium dla fotografów tak aby dostarczyć Ci najwyższą jakość.

Po sesji otrzymujesz link do prywatnej galerii ze zdjęciami aby wybrać swoje ulubione zdjęcia (wysyłam go do 14 dni od dnia sesji). Dodatkowe ujęcia spoza pakietu to 20 zł/szt.

Istnieje możliwość dokupienia większej liczby odbitek oraz zamówienia albumów.

Rezerwując termin sesji zapoznaj się z regulaminem.

Jestem Twoim fotografem, na zdjęciach zapisuję Twoją piękną historię:

  • zatrzymuję w kadrach Wasze emocje i uczucia – to, co jest ponadczasowe
  • dbam o ciepłą i komfortową atmosferę – czas sesji to czas dobrej zabawy i wspólnie spędzonego rodzinnego czasu
  • nie musicie umieć pozować, pomagam Wam i podpowiadam co robić :)
  • jestem mamą więc Was rozumiem i wspieram – ze wszystkimi sytuacjami na sesji sobie poradzimy :)
  • doradzam Wam w kwestii przygotowania do sesji, ubioru
  • wysyłam Wam zdjęcia w galerii internetowej
  • przekazuję Wam odbitki wysokiej klasy

Co mówią moje klientki i klienci?

"(...) zachwyceni atmosferą i efektami!"

Dagmara wykonała nam zdjęcia nowonarodzonej córeczki oraz rodzinne. Byliśmy zachwyceni atmosferą i efektami sesji!

Krishani, Oława

"(...) profesjonalizm i przyjazna atmosfera!"

Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiam!

Agata, Oława

"Ogrom ciepła i zaangażowania"

Miałam okazję uczestniczyć w sesjach zdjęciowych u różnych fotografów i z czystym sumieniem polecam Dagmarę. Czuć ogrom ciepła i zaangażowania. Dystans znika, a sesja przebiega w miłej, przyjemnej atmosferze. Zachwyciła mnie naturalność fotografii. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym.

Monika, Oława

Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Zapytaj o sesję

Chętnie odpowiem na Twoje pytania o sesję fotograficzną, umówimy dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!