Sesja rodzinna lifestyle

Sesja rodzinna lifestyle

Fotografia lifestyle to naturalność, emocje i uczucia. To Wasz czas, Wasze wspólne chwile, które zatrzymam na fotografiach. Nie musicie pozować. Bądźcie ze sobą i dla siebie. Niech to będzie sesja dla Was i o Was. Róbcie to co lubicie – gracie w planszówki? Wyciągnijcie je na sesję. Może lubicie wspólne gotowanie lub pieczenie? Przenosimy się do kuchni :). Niech to będzie Wasz fajny czas!

Sesje rodzinne możemy wykonać w plenerze albo w Waszych domach. Na sesje plenerowe zapraszam Was w miejsca, które starannie wyszukuję i dobieram do Waszych potrzeb. Miejsca spokojne, bez tłumów ludzi, tak, żebyście mogli poczuć się swobodnie. Po prostu idziemy na spacer :). Pora roku nie ma znaczenia – choć najczęściej wykonuje się je wiosną latem lub jesienią. Jednak zimą też potrafi być pięknie!

Sesje domowe są naprawdę wyjątkowe. Przeglądając zdjęcia sprzed lat, z dzieciństwa, które budzą w Was najwięcej emocji? U mnie te z bliskimi mi osobami, rodzicami, dziadkami. Z mojego domu rodzinnego, domu dziadków. To są nasze najpiękniejsze pamiątki, które po latach nabierają zupełnie innego znaczenia.

Fotografia rodzinna lifestyle domowa i plenerowa – Oława, Wrocław, Jelcz-Laskowice, Siechnice, Brzeg i okolice.

Zdjęcia rodzinne mają ogromną wartość. To są pamiątki dla Was, Waszych dzieci a potem wnuków i każdego kolejnego pokolenia. Możemy je wykonać w plenerze ale też w Waszych domach. Tam gdzie Wasze miejsca bo tam są największe emocje i uczucia. Wasze życie. Po latach spojrzycie na te fotografie z sentymentem a Wasze dzieci będą miały piękną pamiątkę z domu rodzinnego. Uważacie, że Wasz dom nie jest idealny? Jest. Bo jest Wasz. A to czy meble są stare czy nowe, czy mieszkanie małe czy duże nie ma znaczenia. Najważniejsze są uczucia.

Sesja rodzinna- cennik pakietów

Mini

10 zdjęć w wersji elektronicznej

brak wydruków w pakiecie

czas trwania sesji ok 1h

250,-

Standard

15 zdjęć w wersji elektronicznej

15 wydruków na jedwabnym papierze 13×18

czas trwania sesji ok 2h

299,-

Maxi

30 zdjęć w wersji elektronicznej

30 wydruków na jedwabnym papierze

albumik 20×20, 10 sztywnych stron

czas trwania sesji ok 2h

650,-

Zdjęcia zostają poddane autorskiej obróbce graficznej a wydruki wykonywane są dla Ciebie w laboratorium dla fotografów tak aby dostarczyć Ci najwyższą jakość.

Po sesji otrzymujesz link do prywatnej galerii ze zdjęciami aby wybrać swoje ulubione zdjęcia (wysyłam go do 14 dni od dnia sesji). Dodatkowe ujęcia spoza pakietu to 20 zł/szt.

Istnieje możliwość dokupienia większej liczby odbitek oraz zamówienia albumów.

Opinie klientów

„Zdjęcia są naprawdę piękne. Jestem nimi zachwycona i bardzo zadowolona”

Monika, Oława

„Dziękujemy bardzo za super współpracę. Krótki czas oczekiwania na zdjęcia. Miła atmosfera. Polecam gorąco.”

Agata, Oława

„Pełny profesjonalizm. Niesamowita energia Dagmary. Polecam zdecydowanie!”

Jakub, Oława

Fotograf Oława - Dagmara Pajkert

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.

tel. 607 40 38 39