Sesja kobieca, portret, biznesowa, CV

Sesja kobieca, portret, biznesowa, CV

Sesja kobieca to fantastyczny prezent dla każdej kobiety! Dla Ciebie, Twojej mamy, babci, przyjaciółki…Bez względu na wiek czy figurę. A przede wszystkim jest to najlepszy prezent dla samej siebie! Okazja, żeby zobaczyć jak widzi nas ktoś inny. Co pięknego w nas dostrzega. To piękna pamiątka na całe życie przede wszystkim dla Ciebie ale też dla Twoich bliskich – partnera a jeżeli jesteś mamą też dla Twoich dzieci. To ważne, żeby widziały w mamie piękną i pewną siebie kobietę. Taka sesja to także prócz zdjęć czas dla Ciebie, bez pośpiechu, obowiązków, w fajnej atmosferze.

Sesje wizerunkowe, biznesowe, zdjęcia do CV, na potrzeby mediów społecznościowych – ponieważ to zdjęcia jako pierwsze przykuwają uwagę. Zadbaj więc o to, żeby były profesjonalnie wykonane bo świadczy to również o Twoim profesjonalizmie.

Jeżeli prowadzisz swój biznes daj się poznać swoim klientom. Pokaż się od bardziej lub mniej formalnej strony. Jeżeli nie masz pomysłu chętnie pomogę i razem stworzymy coś ciekawego.

Fotografia kobieca, wizerunkowa, biznesowa, zdjęcia do CV, facebook, instagram – Oława, Wrocław, Jelcz-Laskowice, Siechnice, Brzeg i okolice

Sesja kobieca – dla każdej z nas, ponieważ czasem dobrze jest zobaczyć jak widzi nas ktoś inny, kto dostrzeże piękno, którego czasem nie zauważamy. Sesja na potrzeby mediów społecznościowych, do CV, biznesowa – szukasz pracy, prowadzisz bloga, masz swoją działalność – zadbaj o swój wizerunek w sieci, daj się poznać swoim klientom czy przyszłemu pracodawcy.

Cennik – sesja kobieca, sesja wizerunkowa, sesja biznesowa, zdjęcia do CV, na facebooka, instagram

Ze względu na indywidualny charakter sesji zapraszam do kontaktu. Wycena nastąpi po ustaleniu pomysłu na sesję, jej rodzaju, liczby zdjęć itp.

Fotograf Oława - Dagmara Pajkert

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.

tel. 607 40 38 39