Sesja ciążowa

Sesja ciążowa

Sesja ciążowa to zatrzymanie na zdjęciach czasu oczekiwania.

Oczekiwania na największą miłość na świecie :)

Idealnym miejscem na sesję ciążową (we Wrocławiu, Oławie, Jelczu-Laskowicach, Brzegu i okolicach) jest Wasz dom lub mieszkanie – Wasze bezpieczne miejsce i przyszły dom rodzinny Waszego dziecka. Może masz już urządzony pokoik lub kącik dla maluszka?

Możemy się także spotkać w plenerze – zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim oraz jesiennym.

O makijaż, fryzurę i stylizację przyszła mama dba we własnym zakresie (nieodpłatnie użyczam bordową i granatową sukienkę ze zdjęć poniżej).

Możemy także wynająć studio/apartament – aby wykonać sesję brzuszkową we Wrocławiu (za dodatkową dopłatą do pakietu). Spójrz, jak wyglądają sesje ciążowe, które miałam okazję wykonać we Wrocławiu, Oławie i okolicach.

Sesja ciążowa – kiedy najlepiej ją wykonać? To dość indywidualna sprawa ale najważniejsze, żeby było widać brzuszek i żeby przyszła mama czuła się jeszcze komfortowo. Zwykle jest to 7-8 miesiąc ciąży.

Spotykamy się w Waszym domu, wynajętym apartamencie lub w plenerze.

Sesja ciążowa. Jestem Twoim fotografem, na zdjęciach zapisuję Twoją piękną historię:

  • zatrzymuję w kadrach Wasze emocje i uczucia – to, co jest ponadczasowe,
  • dbam o ciepłą i komfortową atmosferę – czas sesji to czas dobrej zabawy i wspólnie spędzonego rodzinnego czasu,
  • nie musicie umieć pozować, pomagam Wam i podpowiadam co robić :)
  • jestem mamą więc Was rozumiem i wspieram – ze wszystkimi sytuacjami na sesji sobie poradzimy :)
  • doradzam Wam w kwestii przygotowania do sesji, ubioru,
  • wysyłam Wam zdjęcia w galerii internetowej,
  • przekazuję Wam odbitki wysokiej klasy z profesjonalnego laboratorium fotograficznego,

Sesja ciążowa – cennik pakietów

Mini

10 zdjęć w wersji cyfrowej

czas trwania sesji do 1h

dokupienie dodatkowego ujęcia 40zł/szt.

możliwość dokupienia odbitek do zdjęć wybranych w wersji cyfrowej (min.10szt.)

450,-

Standard

20 zdjęć w wersji cyfrowej

20 wydruków na jedwabnym papierze 13x18cm

czas trwania sesji do 1,5h

dokupienie dodatkowego ujęcia 35zł/szt.

690,-

Premium

50 zdjęć w wersji cyfrowej

50 wydruków na jedwabnym papierze 13x18cm

czas trwania sesji do 2h

dokupienie dodatkowego ujęcia 25zł/szt.

eko album w rozmiarze 20x20cm, sztywne karty i okładka, 5 rozkładówek (10 stron) o wartości 120zł

1300,-

Jeżeli sesja ma odbyć się w wynajętym studio należy doliczyć 100 zł/1h do każdego z pakietów. Pobierany jest zadatek w wysokości 100zł w celu rezerwacji terminu. Pozostała kwota jest płatna w dniu sesji ciążowej.

Zdjęcia zostają poddane autorskiej obróbce graficznej a wydruki wykonywane są dla Ciebie w laboratorium dla fotografów tak aby dostarczyć Ci najwyższą jakość.

Po sesji otrzymujesz link do prywatnej galerii ze zdjęciami aby wybrać swoje ulubione zdjęcia (wysyłam go 14-21 dni od dnia sesji).

Istnieje możliwość dokupienia większej liczby odbitek oraz zamówienia albumów.

Rezerwując termin sesji ciążowej zapoznaj się z regulaminem.

Sesja ciążowa Wrocław, Oława, Brzeg – a co z innymi lokalizacjami?

Sesję ciążową oferuję w powyższych lokalizacjach ze względu na łatwość dojazdu. Oczywiście lista pozostaje otwarta – jeśli zależy Ci na naturalnej sesji ciążowej napisz proszę przez formularz poniżej, podając termin i miejsce sesji i sprawdzimy, czy będziemy mogły wspólnie ją zrealizować. Jeśli chodzi o sesje domowe i w plenerze to ograniczeniem jest wyłącznie kwestia czasu i kosztu dojazdu.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych sesji ciążowych na moim fotograficznym blogu:

Sesja ciążowa – często zadawane pytania

Jaki jest najlepszy moment na sesję ciążową?

Moim zdaniem najlepszy czas to 7-8 miesiąc ciąży, kiedy brzuszek jest już bardzo dobrze widoczny. Wiele zależy jednak od Twojej budowy ciała, tego jak znosisz ciążę, warunków w miejscu wykonywania sesji (np. dom lub plener).

Czy sesja ciążowa obejmuje tylko mamę, czy mogą być bliskie osoby?

Sesja ciążowa może być też oczywiście sesją rodzinną – z dziećmi, tatą. W ten sposób wspólnie uwiecznicie Twój ważny moment, a zdjęcia zachowają emocje wszystkich fotografowanych osób.

Sesja ciążowa we Wrocławiu – jakie są dobre miejsca?

Moim zdaniem najlepszym miejscem jest to, w którym Ty poczujesz się swobodnie. Może to być park, Twój dom, mieszkanie, albo inny plener. Możemy też wynająć apartament lub studio – choć są to dodatkowe koszty i moim zdaniem traci się trochę tego naturalnego charakteru zdjęć.
Niektóre ze zdjęć powyżej pochodzą z Ogrodu Japońskiego we Wrocławiu. To miejsce, które może być malownicze, jednak zazwyczaj trudno tam uzyskać rodzaj intymnej atmosfery i czyste kadry – ze względu na ogromną liczbę zwiedzających. Dlatego przede wszystkim polecam spokojniesze plenery, rzadziej uczęszczane zakątki parków itp.

Jak długo będę czekać na zdjęcia z mojej sesji ciążowej?

Praca fotografa to oczywiście przygotowanie i zdjęcia na miejscu – jednak to dopiero początek. Zdjęcia zabezpieczam zaraz po powrocie (lądują na kilku dyskach twardych jednocześnie) oraz przystępuję do obróbki. Najczęściej zajmuje to do 14 dni, po których uzyskasz dostęp do wirtualnej galerii, gdzie możesz dokonać wyboru kadrów. Zdjęcia elektronicznie pobierasz od razu, natomiast papierowe odbitki to kwestia najczęściej do 14 dni roboczych.

Co mówią moje klientki i klienci?

"(...) zachwyceni atmosferą i efektami!"

Dagmara wykonała nam zdjęcia nowonarodzonej córeczki oraz rodzinne. Byliśmy zachwyceni atmosferą i efektami sesji!

Krishani, Oława

"Super efekty i atmosfera!"

Sesje z Dagmarą Pajkert to czyste złoto!? Podczas mojej pierwszej, profesjonalnej sesji czułam się bardziej komfortowo, niż kiedy podczas wyjazdów ktoś znajomy robi zdjęcia. Efekty są super, atmosfera i zaangażowanie na 5!

Ola, Oława

"Ogrom ciepła i zaangażowania"

Miałam okazję uczestniczyć w sesjach zdjęciowych u różnych fotografów i z czystym sumieniem polecam Dagmarę. Czuć ogrom ciepła i zaangażowania. Dystans znika, a sesja przebiega w miłej, przyjemnej atmosferze. Zachwyciła mnie naturalność fotografii. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym.

Monika, Oława

Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Zapytaj o sesję

Chętnie odpowiem na Twoje pytania o sesję fotograficzną, umówimy dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!