Sesja ciążowa

Sesja ciążowa

Kiedy jest najlepszy czas na sesję ciążową? To dość indywidualna sprawa ale najważniejsze, żeby było widać brzuszek i żeby przyszła mama czuła się jeszcze komfortowo. Lepiej nie czekać na końcówkę ciąży bo termin porodu jest dość elastyczny a samopoczucie pod koniec ciąży też już może być różne ;).

Sesje ciążowe mogą mieć różny charakter. Na zdjęciach może być tylko mama ale zawsze zachęcam Was też do ujęć rodzinnych – z partnerem, dziećmi.

Możemy się spotkać w plenerze – bez względu na porę roku. Droga mamo, jeżeli nie masz sukienki to dysponuję mobilną garderobą i sukienkami do nieodpłatnego wypożyczenia na czas sesji. Możemy się również spotkać w Waszym domu – bezpiecznym i tak bardzo Waszym miejscu. Tam gdzie będzie dom rodzinny Waszego dziecka. 

Nasze spotkanie to czas dla Was, Waszej rodziny. Czas przytulania, bycia razem. Czas radości z tego co jest teraz i czas oczekiwania na nowego członka rodziny. To czas i emocje, do których będziecie wracać oglądając zdjęcia. 

Nie martwcie się o pozowanie. Pomogę się Wam ustawić ale tak naprawdę najważniejsza jest naturalność i dobra atmosfera :).

Fotografia ciążowa Oława, Wrocław, Jelcz-Laskowice, Siechnice, Brzeg i okolice.

Ciąża to wyjątkowy stan i wyjątkowy czas. Bez znaczenia czy oczekujesz pierwszego dziecka czy też na świecie pojawi się Twoja kolejna wielka miłość warto ten czas zatrzymać na zdjęciach. Zdjęcia będą również piękną pamiątką dla Twojego dziecka.

Przed sesją

Ustalamy wspólnie w jakim stylu będzie sesja – indywidualna czy rodzinna, w domu czy w plenerze. Wiem, że czasem przyszłe mamy nie mają sukienek i nie chcą ich kupować specjalnie na sesję więc posiadam mobilną garderobę i nieodpłatnie wypożyczam sukienki, kapelusze.

Podczas sesji

Przede wszystkim dobrze się bawimy ;). Bez względu na charakter czy miejsce, w którym się spotykamy najważniejszy jest dobry nastrój :). Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie odnośnie ustawień do zdjęć itp.

Po sesji

W ustalonym terminie przesyłam Wam link do galerii internetowej ze zdjęciami do wyboru.

Cennik – sesja ciążowa

Cena sesji wynika z kilku elementów, jak pracochłonność i liczba udostępnionych zdjęć. Cena dotyczy sesji realizowanych powiecie oławskim, wrocławskim, brzeskim, w innych wypadkach zapraszam do kontaktu w celu ustalenia kosztów dojazdu.

PakietPakiet IPakiet II
Liczba zdjęć1015
Odbitki na jedwabnym papierze 13x18cm15 szt
Czas trwania sesjiok.1,5hdo 2h
Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć20 zł/szt20 zł/szt
Cena249,-299,-
Fotograf Oława - Dagmara Pajkert

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.

tel. 607 40 38 39