Jak przygotować się do sesji świątecznej?

Ho,ho,ho!

Już za chwilę zaczynamy sesje świąteczne w studio we Wrocławiu. To zawsze fajny czas – Wasze rodzinne chwile, kiedy jesteście razem i tworzycie coś co zostanie z Wami już na zawsze! Wasze dzieci z roku na rok się zmieniają a sesja świąteczna pięknie to dokumentuje :).

Spotykamy się w studio we Wrocławiu na ul. Robotniczej. Jest tam wygodny parking pod samym budynkiem :). Przyjedźcie zawsze chwilę wcześniej (5-10 minut), tak, żebyście mogli się przebrać (pamiętajcie o butach na zmianę, świątecznych skarpetkach :), lub byciu boso) żebyśmy mogli zacząć sesję o umówionej godzinie (w przypadku spóźnienia sesja będzie krótsza). Macie własne stylizacje dzięki czemu czujecie się swobodnie i macie dobrze dopasowane i wygodne ubrania :)

Nasze spotkanie trwa 30 minut przy dźwiękach świątecznych piosenek- to dobry czas, żeby wykonać pamiątkowe zdjęcia i przy tym Was nie zmęczyć ;). Chodzi przecież o dobrą zabawę :)

W studio jest strefa jasna – z łóżkiem, jasną choinką, huśtawką, konikiem bujanym :). Jest też strefa zielona z kanapą, brązowym parawanem, zieloną choinką oraz zielonym wieńcem z dzwonkami :). Strefy są oczywiście w ulubionych przeze mnie i pięknie wyglądających na zdjęciach światełkach <3.

Wybierzcie dla siebie wygodne dla Was ubrania, mogą być zarówno eleganckie jak i całkiem na luzie-swetry, piżamy :). Mogą być dobrane kolorystycznie do scenek (złoty, zielony, beżowy, biały,) mogą być też w świątecznej czerwieni ;). Proponuję unikać czerni oraz neonowych kolorów, napisów i postaci z bajek (chyba, że mają określony cel). Pamiętajcie – wybierzcie takie, które są dla Was wygodne i w których czujecie się dobrze.

Tutaj znajdziecie wystrój studia, zdjęcia z ubiegłych lat oraz dostępne pakiety:

Do zobaczenia!