Sesja ciążowa we Wrocławiu – sesja domowa, lifestyle

Sesja ciążowa we Wrocławiu, Oławie i okolicach? Jak najbardziej! To ja przyjeżdżam do Was – do Waszego miejsca. Miejsca, w którym niedługo pojawi się ktoś bardzo wyczekiwany .

Wasz dom to pierwsze miejsce Waszego maluszka. Jego pierwszy dom rodzinny .

Dlaczego warto wykonać sesję ciążową w domu?

Jest spokojnie, komfortowo, blisko i po Waszemu. Możemy bez pośpiechu skupić się na Was i na Waszej bliskości. Wykonuję też zdjęcia detali jak np. zdjecie usg czy bucików. To też fajny sposób na zakomunikowanie bliskim, że oczekujecie maluszka :). Możesz swobodnie się przebrać jeżeli chcesz zmienić stylizację, zrobić sobie przerwę na herbatę. Jeżeli masz już przygotowany pokoik dla dziecka, maskotkę itp. to te detale też mogą znaleźć się na zdjęciach.

A może po prostu nie czujesz się na siłach, przyszła mamo, żeby wybierać się na sesję studyjną. Być może musisz szczególnie na siebie i na maluszka uważać. Nie musisz wtedy rezygnować z sesji i pamiątki z okresu ciąży bo taka domowa sesja jest dla Ciebie idealna. Nie przeciążasz się bo jesteś u siebie.

Takie domowe sesje ciążowe są bardzo Wasze, niepowtarzalne bo w miejscu, które sobie stworzyliście, które lubicie, w którym czujecie się dobrze i w którym już za chwilę pojawi się Wasza największa miłość ❤. Poniżej przykładowa sesja brzuszkowa we Wrocławiu.