Fotograf na komunię – dlaczego warto mieć fotografa na komunii swojego dziecka?

Dlaczego warto mieć fotografa na komunii swojego dziecka? Zdjęcia komunijne to pamiątka na całe życie – dla dziecka, dla Was rodzice i dla najbliższych, którzy byli z Wami w tym wyjątkowym dniu. Ważne więc, żeby były wyjątkowe i profesjonalne.

Oto 5 powodów dlaczego warto zainwestować fotografa na komunię i mieć piękne i profesjonalne zdjęcia na całe życie:

  1. Możecie skupić się na waszym ważnym dniu

W tym wyjątkowym dniu Komunii Świętej chcielibyście skupić się na swoim dziecku i przeżywać ten wyjątkowy moment razem z nim oraz z bliskimi. Nie raz słyszałam od mam, że nie mają nawet zdjęć, które tego dnia wykonałyby telefonem bo najzwyczajniej w świecie nie było na to czasu.

Fotograf pozwoli Wam skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne – na byciu z dzieckiem, rodziną, bliskimi – a jednocześnie zarejestruje każdy emocjonalny moment na zdjęciach.

2. Rodzinne chwile – które nie zdarzają się często w takim składzie

Nie zawsze jest okazja i możliwość spotkania się w tak poszerzonym składzie ze wszystkimi w jednym dniu, tak jak ma to miejsce właśnie podczas Komunii Świętej. Wtedy warto mieć pamiątkowe zdjęcia rodzinne – one zostaną z Wami na lata i będziecie do niech wracać wiele razy.

3. Podziękowanie i pamiątka dla bliskich

Po Komunii można przekazać pięknie zapakowane odbitki czy album bliskim (np. chrzestnym, dziadkom) w ramach podziękowania za obecność z Wami w tym ważnym dniu. Nic tak nie ucieszy dziadków jak wspólne zdjęcie komunijne z wnukiem czy wnuczką, które umieszczą sobie w ramce!

4. Jakość zdjęć

Profesjonalny fotograf posiada nie tylko zaawansowany sprzęt, ale także wiedzę i doświadczenie potrzebne do stworzenia zdjęć o najwyższej jakości. Będą odpowiednio naświetlone, poddane obróbce zgodnie ze stylem fotografa i dobrze wykadrowane. Dzięki temu Wasze zdjęcia komunijne będą pamiątką na lata.

5. Niewielki wydatek w stosunku do wydatków na komunię – a pamiątka na zawsze, nie na chwilę!

Wydatki na komunię obejmują m.in. wynajem restauracji czy kateringu, zakup ubrania dla dziecka i często też dla siebie ;). Tort, dekoracje itp.itd. Wszystko wygląda pięknie więc warto uwiecznić to na zdjęciach. Są też one jedyną rzeczą, która pozostaje na zawsze – obiad i tort zostaną zjedzone ;), ubranie komunijne często sprzedane. Pozostaną Wam zdjęcia, dzięki którym zapamiętacie piękny wystrój, stroje, tort a przede wszystkim Wasze chwile z bliskimi.

Zdjęcia komunijne to pamiątka na całe życie – dla Waszego dziecka, dla Was – rodzice i dla Waszych najbliższych, którzy byli z Wami w tym pięknym i ważnym dniu. Możecie wracać do nich po latach, mogą być one najlepszym podziękowaniem i prezentem dla bliskich. To one będą najlepszą pamiątką z tego ważnego dnia Waszego dziecka.

Tutaj znajdziesz ofertę komunijną na 2023 rok: oferta komunijna