Dziękuję za pobranie kuponu

Dziękuję za pobranie kuponu

Twój kupon wysyłam Ci mailem. Odezwę się do Ciebie na dane podane w formularzu, w celu wstępnego ustalenia terminu Twojej sesji (lub sesji zamawianej na prezent).

Informacja o Twoich danych osobowych (RODO)

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Dagmara Pajkert, Wiosenna 5A/1, 55-200 Oława, dostępna elektronicznie pod adresem: foto@dagmarapajkert.pl
 2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO w celu przesyłania Ci informacji zgodnie z celem wypełnionego formularza.
 3. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody.
 4. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na wskazany powyżej adres mailowy.
 5. Przysługuje Ci prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
 6. Na działania Administratora przysługuje Ci skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale odmowa może uniemożliwić realizację celu formularza (np. umówienie się na sesję, odebranie kuponu rabatowego, otrzymanie poradnika, newslettera itp.).
 8. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w części automatycznie w systemie informatycznym.
 9. Dane mogą być użyte do automatycznego podejmowania decyzji i profilowania.
 10. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom, w szczególności zaś – podmiotom zagranicznym, sprzedane zewnętrznym operatorom itp. Dane mogą być powierzone podmiotom obsługującym Administratora technicznie (np. firma hostingowa).
 11. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jak się czują klientki i klienci podobni do Ciebie, po otrzymaniu wykonanych zdjęć?

Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiam!

Agata, Oława

Pełny profesjonalizm. Niesamowita energia Dagmary. Polecam zdecydowanie!

Jakub, Oława

Sesje z Dagmara Pajkert to czyste złoto!🥰 zrobiła mi moją pierwszą profesjonalną sesję, i okazało się że podczas zdjęć czułam się bardziej komfortowo niż kiedy podczas wyjazdów ktoś bliski / znajomy robi zdjęcia. Zdjęcia są super, atmosfera i zaangażowanie były na 5. Dagmara potrafi dostrzec i „wyciągnąć” to co najważniejsze📸😍

Ola, Oława
Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.