kobieta w kapeluszu lato uśmiech

Fotograf rodzinny

Cieszę się, że tu jesteś. Zatrzymuję w kadrach to, co dla Ciebie ważne. Potrzebny Ci fotograf ślubny, na komunię lub na chrzest? Jesteś we właściwym miejscu!

A może masz ochotę na sesję wizerunkową lub ciążową? Spotykamy się na sesji fotograficznej w Twoim domu, w otoczeniu natury, wynajętym studio lub apartamencie. Porozmawiamy, pośmiejemy się i spędzimy miło czas a efektem będą najpiękniejsze wspomnienia zatrzymane na zdjęciach :)

Fotografuję przede wszystkim w Oławie, Wrocławiu, Jelczu-Laskowicach, Brzegu i okolicach.

Czuj się jak u siebie! W razie pytań – na dole strony znajdziesz dane kontaktowe i wygodny formularz.

Dagmara

Fotograf rodzinny

Fotografia komunijna

plener komunijny Wrocław

Są w życiu takie wydarzenia, które już się nie powtórzą. Jednym z nich jest Pierwsza Komunia Święta. Wyjątkowy dzień, piękne emocje i rodzinny czas. Podaruj swojemu dziecku piękną pamiątkę w postaci zdjęć z tego ważnego dnia.

Sesja noworodkowa

stópki noworodka

Jestem mamą więc wiem, że kiedy witamy na świecie maluszka wiele rzeczy się zmienia. Najszybciej jednak zmienia się sam noworodek ;). Tak szybko rośnie! Zatrzymajcie na fotografiach ten czas.

Sesja ciążowa

kobieta w ciąży Wrocław

Ciąża to czas, w którym jeszcze nie znacie tego małego człowieka a już kochacie go najbardziej na świecie. Czas oczekiwania i przygotowań do przyjścia na świat miłości w postaci dziecka.

Sesja dla par

sesja pary narzeczeńska

Uczucia, emocje i gesty wyjątkowe tylko dla Was! Miłość, przyjaźń, fascynacja i milion innych uczuć. Dwoje ludzi, których łączy coś wyjątkowego i pięknego! Bądźcie sobą i ze sobą a ja zatrzymam w kadrach to co Was łączy.

Sesja kobieca, biznesowa

jesienna sesja kobieca

Potrzebujesz zdjęć na stronę www, profile w mediach społecznościowych?Prowadzisz bloga lub własną działalność? Zadbaj więc o swój profesjonalny wizerunek. Sesje indywidualne to także doskonały prezent.

Sesja rodzinna lifestyle

domowa sesja rodzinna ciążowa Oława

W fotografii najważniejsze są dla mnie emocje i uczucia. Naturalność, bliskość, spojrzenia, czułe gesty. Zatrzymuję w kadrach na zawsze Wasze wspólne chwile. Taka jest właśnie fotografia lifestyle.

Co mówią klienci po otrzymaniu zdjęć?

Dagmara wykonała nam zdjęcia nowonarodzonej córeczki oraz rodzinne. Byliśmy zachwyceni atmosferą i efektami sesji

Krishani, Oława

Sesje z Dagmara Pajkert to czyste złoto!🥰 zrobiła mi moją pierwszą profesjonalną sesję, i okazało się że podczas zdjęć czułam się bardziej komfortowo niż kiedy podczas wyjazdów ktoś bliski / znajomy robi zdjęcia. Zdjęcia są super, atmosfera i zaangażowanie były na 5. Bardzo podoba mi się też naturalność na tych zdjęciach. Dagmara potrafi dostrzec i „wyciągnąć” to co najważniejsze📸😍

Ola, Oława

Pełen profesjonalizm a jednocześnie miła, przyjazna atmosfera w czasie sesji . Bardzo miło wspominamy zarówno sesje domową ( ciążową ) , jak i plenerową i okolicznościową( I Komunia Święta) z Panią Dagmarą. Pozdrawiam!

Agata, Oława
Fotograf Wrocław, Opole, Oława, Brzeg - Dagmara Pajkert. Zdjęcia ślubne, komunijne, na chrzest, noworodkowe, ciążąwe, rodzinne.

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.