Fotografia okolicznościowa

Fotografia okolicznościowa

Chrzest, komunia, ślub, urodziny, rocznice, wieczory panieńskie to wyjątkowe chwile w życiu. To czas Twój i Twoich najbliższych. Często jedna z niewielu okazji, kiedy cała rodzina spotyka się w komplecie. To czas kiedy wszystko jest wyjątkowe a najbardziej wyjątkowe są emocje temu towarzyszące.

Wyjątkowe chwile to nie tylko te prywatne ale także biznesowe. Wyjątkowe dla Twojej firmy. Eventy, konferencje, spotkania integracyjne. Ważny czas dla Ciebie, Twoich pracowników, Twojego biznesu.

Fotografia okolicznościowa – chrzest, komunia, ślub, urodziny, rocznica, wieczór panieński – Oława, Wrocław, Jelcz-Laskowice, Siechnice, Brzeg i okolice.

Są takie chwile w życiu, które wymagają wyjątkowej oprawy. Wyjątkowej dla Was. To często planowanie, mniejsze lub większe przygotowania a na pewno oczekiwanie. I nadchodzi ten dzień, te emocje. Zatrzymaj je na zawsze na zdjęciach. I powracaj do tych wspomnień za każdym razem kiedy spojrzysz na fotografie.

Cennik – fotografia okolicznościowa

Ze względu na indywidualny charakter sesji czy reportażu proszę o kontakt w celu ustalenia najlepszej opcji dostosowanej do Państwa potrzeb (liczba zdjęć, czas trwania uroczystości itp).

Fotograf Oława - Dagmara Pajkert

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.

tel. 607 40 38 39