Fotografia rodzinna lifestyle

Fotografia rodzinna lifestyle

Fotografia lifestyle to naturalność, emocje i uczucia. To Wasz czas, Wasze wspólne chwile, które zatrzymam na fotografiach. Nie musicie pozować. Bądźcie ze sobą i dla siebie. Niech to będzie sesja dla Was i o Was. Róbcie to co lubicie – gracie w planszówki? Wyciągnijcie je na sesję. Może lubicie wspólne gotowanie lub pieczenie? Przenosimy się do kuchni :). Niech to będzie Wasz fajny czas!

Sesje rodzinne możemy wykonać w plenerze albo w Waszych domach. Na sesje plenerowe zapraszam Was w miejsca, które starannie wyszukuję i dobieram do Waszych potrzeb. Miejsca spokojne, bez tłumów ludzi, tak, żebyście mogli poczuć się swobodnie. Po prostu idziemy na spacer :). Pora roku nie ma znaczenia – choć najczęściej wykonuje się je wiosną latem lub jesienią. Jednak zimą też potrafi być pięknie!

Sesje domowe są naprawdę wyjątkowe. Przeglądając zdjęcia sprzed lat, z dzieciństwa, które budzą w Was najwięcej emocji? U mnie te z bliskimi mi osobami, rodzicami, dziadkami. Z mojego domu rodzinnego, domu dziadków. To są nasze najpiękniejsze pamiątki, które po latach nabierają zupełnie innego znaczenia.

Fotografia rodzinna lifestyle domowa i plenerowa – Oława, Wrocław, Jelcz-Laskowice, Siechnice, Brzeg i okolice.

Zdjęcia rodzinne mają ogromną wartość. To są pamiątki dla Was, Waszych dzieci a potem wnuków i każdego kolejnego pokolenia. Możemy je wykonać w plenerze ale też w Waszych domach. Tam gdzie Wasze miejsca bo tam są największe emocje i uczucia. Wasze życie. Po latach spojrzycie na te fotografie z sentymentem a Wasze dzieci będą miały piękną pamiątkę z domu rodzinnego. Uważacie, że Wasz dom nie jest idealny? Jest. Bo jest Wasz. A to czy meble są stare czy nowe, czy mieszkanie małe czy duże nie ma znaczenia. Najważniejsze są uczucia.

Przed sesją

Przed spotkaniem wysyłam Wam krótki poradnik na temat tego jak przygotować siebie i mieszkanie do sesji, jak dobrać ubrania itp. Co jest najważniejsze? Dobry nastrój 🙂

Podczas sesji

Przytulacie się, bawicie z dziećmi, jesteście razem i cieszycie się wspólnymi chwilami a ja „łapię” te piękne momenty. Wiem, że nie jest to dla Was naturalna sytuacja bo nie codziennie ktoś Wam robi zdjęcia i możecie się czuć na początku skrępowani ale możecie liczyć na moją pomoc podczas sesji. To ma być fajny, rodzinny czas 🙂

Po sesji

W ustalonym terminie przesyłam Wam link do galerii internetowej ze zdjęciami do wyboru.

Cennik – rodzinna sesja domowa lub plenerowa

Cena sesji wynika z kilku elementów, jak pracochłonność i liczba udostępnionych zdjęć. Cena dotyczy sesji realizowanych powiecie oławskim, wrocławskim, brzeskim, w innych wypadkach zapraszam do kontaktu w celu ustalenia kosztów dojazdu.

PakietPakiet IPakiet II
Liczba zdjęć1015
Wydruki wysokiej klasy 13x18cm15 szt
Czas trwania sesjiok. 1,5hdo 2h
Możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć20 zł/szt20 zł/szt
Cena249,-299,-
Fotograf Oława - Dagmara Pajkert

Umów się na sesję

Chętnie odpowiem na pytania o Twoją sesję fotograficzną, umówię dla Ciebie dogodny termin zdjęć lub przygotuję voucher prezentowy. Zatrzymajmy razem te emocje!

Dagmara – Twój fotograf rodzinny.

tel. 607 40 38 39